Polski

AktualnościNowe produkty w ofercie

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Thyssenkrupp Materials France wprowadzamy do oferty firmy Wiertmet stabilizatory wiertnicze w szerokim zakresie średnic oraz obciążniki Heavy Weight Drill Pipe.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt.

25.05.2015Przeniesienie wydziału DR

W wyniku oddania do użytku nowej hali produkcyjnej wydział Remontowo - Produkcyjny został przeniesiony do Biecza, ul. Tumidajskiego 9 - dawna betoniarnia

08.05.2015Nowy projekt Strony

Zapraszamy do zapozniania się z nowym serwisem internetowym. Znajdą tu Państwo aktualną ofertę usług i produktów oferowanych przez firmę WIERTMET.

01.05.2015
Kadzie odlewnicze   W okresie 2005 - 2016 wykonaliśmy 30 różnych kadzi odlewniczych rozszerzając stopniowo ich asortyment. Na początku 2017 roku wzbogaciliśmy ofertę o kadź zatyczkową KOS-2,0 (z nowoczesną ceramiką FOSECO) i kadź zwykłą KOZ - 2,0 (z lekką trawersą z dwuteownika szerokostopowego HEA - patent 224667). W kadzi z lekka trawersą można pochylać cięgna z położenia pionowego do poziomego bez potrzeby podtrzymywania suwnicą.
    Nasze kadzie wyposażamy w nowoczesne przekładnie przewyższające sprawnością powszechnie jeszcze stosowane w polskich odlewniach przekładnie typu PK.
Każdą kadź przystosowujemy do indywidualnych wymagań klienta oferując różne warianty wykonania. W oparciu o opinie użytkowników w sposób ciągły wprowadzamy ulepszenia i poprawki nie ograniczając się do kopiowania urządzeń produkowanych kiedyś przez upadłą FUT (Wisła - Bryka) we Włocławku.
   Aktualnie przygotowujemy konstrukcję kadzi z bezobslugowym łożyskowaniem tocznym czopów do przetestowania u jednego z naszych klientów. Możemy przyjąć zlecenia na przebudowę "starch kadzi" obejmujące przykładowo wymianę czopów, wymianę przekładni, wymianę trawersy.
    Naszą specjalnością są kadzie do transportu ciekłego aluminium z wkładami insuralowymi przechylane mechanizmem obrotu na kadzi lub obrotnicą wózka widłowego. Organizacyjnie jesteśmy przygotowani do wykonawstwa kadzi o pojemności do 50 ton wg. dokumentacji własnej lub powierzonej.

W sprawach kadzi prosimy kontaktować się z p. Mieczysławem Zięba, tel. 789 296 067, e-mail:mieczyslawzieba@wp.pl

Kadź KOZa 5,0 po modernizacji
Kadź KOZa 5,0 po modernizacji
Kadź smukła po modernizacji
Kadź smukła po modernizacji

Kadź zatyczkowa Kadź zatyczkowa